Upravit stránku

Novinky

Svojdův desátý zápas

Do svého jubilejního desátého utkání v letošním ročníku Kooperativa NBL zasáhl v neděli Michal Svojanovský. Devatenáctiletý rozehrávač, člen tréninkové skupiny Golden Talents, strávil na brněnské palubovce 8 minut a k velmi cennému vítězství Beksy přispěl třemi body a dvěma asistencemi.

Goldeni v přípravě "áčka"

Léto je v plném proudu, leč pardubičtí basketbalisté už mají napilno. Dovolená jim skončila ve druhé polovině července: od posledního červencového týdne již polykají první tréninkové dávky jak v hale, tak v posilovně.

Běhám a jezdím na kole

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V tomto období vám přinášíme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako jedenáctého jsme vyzpovídali Jana Rolence.

Basketu se věnuji každý den

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V tomto období vám přinášíme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako desátého jsme vyzpovídali Tomáše Dvořáka.

Některé dny už jsou fakt dlouhé

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V tomto období vám přinášíme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako devátého jsme vyzpovídali Marka Půlpána.

Mám pocit, že mi něco uteče

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako osmého jsme vyzpovídali Jakuba Provazníka.

Zaměřuji se na driblink a posilování

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako sedmého jsme vyzpovídali Tomáše Půlpána.

Rovnám si myšlenky a cíle

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako šestého jsme vyzpovídali Matyáše Janů.

Pracuji na stravě, abych přibral

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako pátého jsme vyzpovídali Vladimíra Vondru.
Nahoru