Upravit stránku

Rovnám si myšlenky a cíle

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako šestého jsme vyzpovídali Matyáše Janů.

Pracuji na stravě, abych přibral

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako pátého jsme vyzpovídali Vladimíra Vondru.

Koukám na triky na YouTube

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako čtvrtého jsme vyzpovídali Vojtěcha Kalného.

Rozvíjím se v kulinářském oboru

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako třetího jsme vyzpovídali Jakuba Čejku.

Chybí mi týmová příprava

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako druhého jsme vyzpovídali Lukáše Hřebíka.

Změnil jsem stravování

Patnáct členů má v letošní sezoně výběrová tréninková skupina Golden Talents. V nadcházejícím období vám přineseme krátké dotazníky s nadějnými pardubickými basketbalisty, jako prvního jsme vyzpovídali Tadeáše Vlčka.

Goldeni na MS

Na historickém úspěchu českého basketbalu, jímž je senzační šesté místo z včera skončeného mistrovství světa v Číně, se výrazně podíleli i dva hráči, kteří prošli mládežnickým projektem pardubického klubu.

Zářící Svojda za 27!

Fenomenální výkon pardubického rozehrávače Michala Svojanovského výrazně pomohl českým reprezentantům k vítězství v souboji o 3. místo na evropském šampionátu U18 divize B: Češi skolili Makedonce 89:80 a slaví vysněný postup do elitní divize A!

"Goldeni" v nominaci na MS

Čtveřice hráčů, kteří v nedávné minulosti patřili do výběrové tréninkové skupiny Golden Talents, figuruje v širší nominaci trenéra Ronena Ginzburga na blížící se mistrovství světa v Číně.

M. Svojanovský na ME

Na právě probíhajícím evropském šampionátu hráčů do 18 let má svého zástupce i pardubický klub, neboť mezi dvanáctku nominovaných hráčů se probojoval rozehrávač Michal Svojanovský.

Bróžova premiéra v NBL

Svoji premiérovou sezonu v A-týmu pardubického klubu, který ve stále ještě probíhající sezoně 2018/2019 působil v Kooperativa NBL a také v evropských pohárech, má za sebou talentovaný rozehrávač Lukáš Brožek.

Přeborníci!

V sobotu vyvrcholil oblastní přebor kategorie U12. Do Final Four jsme vstoupili utkáním s pardubickým "rivalem", týmem SŠB Pardubice. Úvod zápasu nám úplně nevyšel a především slabou obranou a celkově pomalou hrou jsme drželi soupeře ze SŠB v utkání.Až následný druhý poločas přelil výrazněji skóre na naši stranu. Vedení jsme udržovali do konce zápasu a zvítězili 67:44.
Nahoru