VÝCHODOČESKÝ BASKETBAL


GOLDEN TALENTS

Výběrová tréninková skupina s názvem Golden Talents sdružuje nejtalentovanější mladé basketbalisty s největším potenciálem pro reprezentační výběry nebo mezinárodní basketbal. Základním stavebním kamenem projektu je veleúspěšná mládež pardubického klubu. Všem hráčům, kteří jsou zařazeni do skupiny Golden Talents, se dostává maximální individuální pozornosti od všech trenérských složek v klubu, stejně tak jsou do projektu aktivně zapojeni i hráči A-týmu BK JIP Pardubice.

Pilíře projektu

A) Kvalitní tréninkový proces
B) Důraz na studium
C) Lékařské zajištění a regeneracer
D) Význam rodiny
E) Mezinárodní působnost
F) Konzultace a právní podpora v oblasti řádů ČBF, FIBA a hráčských agentů

Profily hráčů

Ve výběrové tréninkové skupině Golden Talents je pro aktuální sezonu 2016/2017 zařazeno deset hráčů.

Realizační tým

Šéftrenérem tréninkové skupiny Golden Talents je Dušan Bohunický, bývalý úspěšný profesionální basketbalista a nyní trenér juniorů U19 BK Synthesia Pardubice.

Zázemí

Členové tréninkové skupiny Golden Talents poracují v hale Dukla, kde trénují i muži A-týmu BK JIP Pardubice. Kromě basketbalové palubovky je zde k dispozici i kvalitní regenerace (fyzioterapeut, vířivka...) a posilovna.

O Golden Talents

Před třemi lety chtěl projekt Východočeský basketbal reagovat na dynamicky se rozvíjející konkurenční projekty (nejen v ČR ale i v zahraničí) a jako přirozené vyústění projektu Východočeský basketbal se nabídlo založit výběrovou skupinu Golden Talents pro jedince s největším potenciálem pro reprezentační výběry nebo mezinárodní basketbal. Základním stavebním kamenem projektu je veleúspěšná mládež Pardubického klubu.

Tisknout